Samodzielna Księgowa / Księgowy, Warszawa

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie ewidencji księgowej i obsługi finansowej
  • udział w przygotowaniach sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzebę grupy kapitałowej
  • udział w procesie budżetowania i planowania
  • kontakt z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi
  • współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów rachunkowości
  • inne zadania zlecone przez przełożonego zgodne z umówionym rodzajem pracy
  • współpraca z innymi działami firmy i instytucjami zewnętrznymi
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

NASZE OCZEKIWANIA

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość lub pokrewne)
  • znajomość zagadnień prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz prawa pracy
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (znajomość jęz. niemieckiego mile widziana)
  • dobra znajomość MS Office
  • znajomość SAP
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia, pomysłowość, dociekliwość oraz umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w krótkim czasie

CO OFERUJEMY?

  • kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • rozwój zawodowy w firmie o międzynarodowej renomie i stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca na pełny etat
  • praca stacjonarna w siedzibie Spółki w Warszawie
  • prywatna opieka medyczna Lux Med
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • praca od zaraz

Wypełniając niniejszy formularz aplikacyjny i przesyłając za jego pośrednictwem dokumenty rekrutacyjne (CV i ew. list motywacyjny), wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o. danych osobowych w nich zawartych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeśli Państwa zgłoszenie rekrutacyjne ma być wykorzystane również do celów przyszłych prowadzonych przez nas rekrutacji, prosimy o wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie właściwego okienka poniżej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – również do wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Zgodę można w każdym czasie wycofać, kontaktując się z nami na adres email: odo@stiebel-eltron.pl.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych za jego pośrednictwem dokumentach rekrutacyjnych jest Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Działkowa 2, 02-234 Warszawa). Szczegółowe informacje dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania przez Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o. danych osobowych kandydatów do pracy oraz przysługujących w związku z tym kandydatom prawach dostępne są w Klauzuli Informacyjnej dla Kandydatów do Pracy.